matlabak.ir

کد خبر: ۹۵۰۸
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷ - 24 July 2017
این مجتمع مسکونی با طراهی فوق العاده مبتکرانه در تایلند بنا شده است . از نکات جالب در مورد این ساختمان این است که کلیه درب های ورودی و خروجی ساختمان تنها با اثر انگشت ساکنان باز و بسته میشوند ! کارشناسان گفته اند این ساختمان به دلیل نوع طرحی که دارد از ظریب امنیتی بالایی برخوردار است.

ساختمانی عجیب به شکل اثر انگشت در تایلند !!

 

تایلند کشوری در شبه‌ جزیره هند و چین واقع در جنوب شرقی آسیاست. تایلند را اغلب مردم با نام سرزمین لبخند می شناسند زیرا مردم آن همیشه لبخند بر لب دارند. مذهب اصلی این شهر، بوداییBuddhism است و بیش از ۹۰ درصد آن ها پیرو مکتب تراوداTheravada هستند.

 

تایلند یک شهر پر هیاهو با جاذبه های دیدنی ، طبیعتی زیبا ، جاذبه های تاریخی ، معابد بودایی ، سواحل و تالاب های زیبا و ویرانه های باستانی زیبا می باشد. یکی از زیباترین مکان های دیدنی تایلند مجتمع مسکونی که به شکل اثر انگشت است. شاید تا به  حال آن را ندیده باشید.

 

این مجتمع مسکونی با طراهی فوق العاده مبتکرانه بنا شده است . از نکات جالب در مورد این ساختمان این است که کلیه درب های ورودی و خروجی ساختمان تنها با اثر انگشت ساکنان باز و بسته میشوند ! کارشناسان گفته اند این ساختمان به دلیل نوع طرحی که دارد از ظریب امنیتی بالایی برخوردار است.

 

تصویری از نمای ساختمان به شکل اثر انگشت در تایلند :

 


گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها