matlabak.ir

کد خبر: ۹۸۲۴
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲ - 05 August 2017
ترامپ رئیس جمهور آمریکا از طرح تویوتا و مزدا برای ساخت کارخانه ای جدید در آمریکا خبر داد،تویوتا موتور 4000 شغل برای تولید شاسی بلندهای بیشتر در کارخانه‌های آمریکایی خود ایجاد می کند

 

 

شرط ترامپ برای ماندگاری  شرکت های خودرو سازی تویوتا و مزدا در آمریکا

 

 

 


 

 

ترامپ از طرح تویوتا و مزدا برای ساخت کارخانه ای جدید در آمریکا خبر داد

 

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیامی در صفحه توییتر خود نوشت شرکت های خودروسازی تویوتا و مزدا کارخانه جدیدی به ارزش 1.6 میلیارد دلار در آمریکا می سازند و چهار هزار شغل جدید در آمریکا ایجاد می کنند. یک سرمایه گذاری بزرگ در بخش تولید در آمریکا

 

 


 

 

تویوتا موتور 4000 شغل برای تولید شاسی بلندهای بیشتر در کارخانه‌های آمریکایی خود ایجاد می کند که منعکس کننده برنامه‌های این شرکت برای توسعه تولید در دوران ریاست جمهوری ترامپ است.

 

این خودروساز آمریکایی اعلام کرد این مشاغل در راستای ارتقای ۶۰۰ میلیون دلاری کارخانه این شرکت در پرینستون ایندیانا ایجاد می شوند که جزئی از برنامه‌های تویوتا برای سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد دلاری در کارخانه‌های آمریکایی این شرکت در پنج سال آینده است.

 

این تصمیم در شرایطی اعلام می شود که دونالد ترامپ ، توجه خود رابه سیاستهای تجاری حمایت گرایانه معطوف کرده و وعده داده توافق تجارت آزاد آمریکای شمالی با مکزیک و کانادا را به منظور حمایت از مشاغل و تولید آمریکایی تحت بازبینی قرار دهد.

 

تویوتا سال گذشته حدود ۱.۴ میلیون خودرو در آمریکا که بزرگترین بازار این شرکت است، تولید کرد. این خودروساز ۱۰ کارخانه در آمریکا دارد که شامل کارخانه در ایندیانا است.

 

 

 

 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها