بهترین هدیه شب یلدا برای خانم ها و آقایان

در مطلب زیر ایده هایی برای کادوی شب یلدا قرار داده ایم امیدواریم که بتوانید از این ایده ها استفاده کنید و شب یلدای عالی با بهترین برنامه ریزیها داشته باشید.

 

 بهترین هدیه شب یلدا برای خانم ها و آقایان


کادوی اول :

یکی از کادو‌ها کتاب هزارو یک شب است ، کتابی درباره شهریاری که دختران را به کام مرگ می فرسته و شهرزاد دختری که با افسون قصه گویی او را در بند عشق فرو می برد و در پایان هزار و یکمین شب همسر سلطان می شود.

 

دیوان حافظ همیشه جزء یکی از بهترین کادو‌هاییه که میتوا نید در مراسم ‌هایی مثل شب یلدا کادو دهید و مهم نیست که آدم چند تا دیوان حافظ داشته باشه البته اگه به این دلیل نخواستید دیوان حافظ بگیرید کتاب هایی مثل  شاهنامه فردوسی، دیوان مولانا و کتاب هایی شبیه این ها برای هدیه شب یلدا مناسب هستند

 

کادوی دوم:

 

گل و گلدان با گل های طبیعی، نیزمی تواند بهترین هدیه باشد هدیه گلدان مزیتی که دارد این است که اول قیمت مناسب دارد وهم برای هدیه دادن مناسب هستند  و اینکه با ارزشه و برای کادوی شب یلدا چی بهتراز گل که دست خالی نرید.

 

کادوی سوم: طلا

 

 بهترین هدیه شب یلدا برای خانم ها و آقایان


کادوهایی که شبیه میوه های یلدایی مثل انار درست شده اند . مثلا گوشواره ای که به شکل انار درست شده است .البته هدیه طلا بیشتر برای عروس مناسب است .

 

کادوی چهارم: خوردنی

 

اگر برای کادوی شب یلدا خواستید خوردنی ببرید حواستون باشد به اندازه تمام مهمان‌‌‌‌‌‌ها باشد.مثلا دسری که با انار تزئین شده و یا دسر هندوانه .

 

وهم چنین هدیه هایی برای مرد‌ها نیز در نظر گرفته شده است :


کادوی اول : لوازم شخصی

لوازم شخصی یعنی وسایل مورد نیازمردتان مثلا پیراهن ، شلوار ، کیف و کفش و جوراب از جمله وسایلی هستند که مرد همیشه به آنها نیاز دارد.

کادوی دوم :

ماشین ریش تراشی یا وسایل اصلاح صورت هم می تواند هدیه خوبی باشد.

کادوی سوم : عطر و ادکلن و اسپری ومام هم بسیار مناسب است اما باید توجه داشته باشید مارک دار باشد.


 بهترین هدیه شب یلدا برای خانم ها و آقایان


کادوی چهارم :ساعت و یا هندزفری و اسپیکر قابل حمل می تواند یک ایده ی بسیار خوبی باشد. خوبی اسپیکر قابل حمل این است که موزیک را با صدای با کیفیت پخ می کند و هم اینکه شما را از شر سیم های اضافی نجات می دهد.

 

امیدواریم این ایده ها بتواند در دادن هدیه شب یلدا به همسرتان کمک کند.