5 ترکیب رنگ لباسی که آقایان خوش تیپ امسال می پوشند !!

 

 5 ترکیب رنگ لباسی که آقایان خوش تیپ امسال می پوشند !!

 

 


 

برای اینکه بدانید چه باید کرد تا ظاهری زیبا و جذاب داشته باشید ؟ با کارشناسان ما در این مطلب همراه باشید . پنج ترکیب رنگی فوق العاده زیبا برای آقایان خوش پوش رابرای شما معرفی می کنیم تا با ایده گرفتن از آن ها بتوانید بیشتر از همیشه در مجلس شیک و زیبا باشید :

 

 

ترکیب رنگ شتری + مشکی :

 

بعضی از افراد اعتقاد دارند که رنگ شتری یک رنگ کسل کننده است اما خوب است بدانید که هرگز چنین نیست و به حرف آنها توجه نکنید . نکته ای که باید بدانید این است که اگر این رنگ درست ترکیب و انتخاب شود جذابیت فوق العاده ای دارد . 

 

رنگ شتری روشن به دلیل اینکه راحت با رنگ های دیگر ست می شود و زیبایی خاصی پیدا می کند می توان ساده تر از رنگ های تیره آن به تن کرد .

 

 

مشکی یکی از بهترین رنگ هایی است که می توان در کنار رنگ شتری پوشید و با آن ست کرد . به عنوان مثال می توانید یک کت شتری با یک تیپ مشکی بپوشید  , فقط کافی است که پیراهن , شلوار , کفش خود را مشکی بخرید و یک کت تک شتری رنگ را با این تیپ کاملا مشکی بپوشید و به جذابیت این ترکیب رنگ فوق العاده زیبا پی ببرید.

 

 

 

ترکیب رنگ جیگری + سورمه ای : 

 

یکی از بزرگترین اشتباه شما این است که فکر کنید با ست کردن رنگ سورمه ای و جیگری مسخره می شوید. رنگ سورمه یک رنگ سنگین و شیکی است که با ترکیب شدن با رنگ لوکس جیگری یک دیگر را تکمیل می کنند و اما پیشنهاد ما برای آنهایی که ریسک پذیر نیستند این است که برای لباس هایتان از تونالیته های تیره این دو رنگ را ست کنید. یکی از بهترین پیشنهاد برای ترکیب این دو رنگ زیبا این است که رنگ سورمه ای را رنگ زمینه قرار دهید و به عنوان مثال کت و شلوار خود را به رنگ سورمه ای بپوشید سپس رنگ جیگری را با آن ترکیب کنید به عنوان مثال می توانید بلوز یا کراوات جیگری داشته باشید.

 

 

 

ترکیب رنگ سبز + قهوه ای 

 

همان طور که همه می دانیم رنگ سبز به عنوان رنگ سال 2017 انتخاب شد و جالب است بدانیم رنگ سبز و قهوه ای دو تا از رنگ های طبیعت هستند که هرگز از مد نمی روند پس با این دلایل دیگر بهانه ای برای نپوشیدن لباس های با این دو رنگ زیبا ندارید.

 

اینکه کدام از این دو رنگ را به عنوان رنگ زمینه استفاده کنید تفاوت خاصی ندارد . در هر صورت این ترکیب زیبا شما را جذاب و خوش پوش می کند و چشم هر بیننده ای را جلب خود می کند.

 

 

ترکیب رنگ خاکستری +صورتی

 

 

اگر به این فکر می کنید که صورتی رنگی دخترانه است همین الان این فکر را فراموش کنید . جالب است که بدانید رنگ صورتی اخیرا برای آقایان مد شده است و فقط به تنها نکته ای که در پوشیدن لباس هایی با این رنگ خاص دقت کنید این است که در پوشیدن و ترکیب این رنگ با بقیه رنگ ها دقت کنید .  خوب اسست که بدانید رنگ صورتی انرژی زیادی دارد پس این رنگ را با رنگ های خنثی مانند خاکستری ترکیب کنید و بپوشید.

 

 

 

ترکیب رنگ مشکی + سفید

 

ترکیب این دو رنگ زیبا را خیلی زیاد دیده ایم خوب است بدانیم این ترکیب هرگز از مد نمی افتد. همه ما می دانیم که می توانیم این دورنگ را به صورت جداگانه به طور مثال یک تیپ کاملا مشکی و یا اینکه یک تیپ کاملا سفید بپوشیم اما ترکیب این دورنگ زیباتر و شیک تر است. یکی دیگر از مزیت های این ترکیب جذاب این است که به هر تیپ و قیافه ای می آید پیشنهاد می کنم اگر تیپ های کلاسیک را دوست دارید از این ترکیب فوق العاده جذاب استفاده کنید.

 

 

منبع : برترین ها