تیپ و استایل بابک جهانبخش خواننده پاپ ایرانی

 

تیپ و استایل بابک جهانبخش خواننده پاپ ایرانی

 

 


 

 

بابک جهانبخش از خوانندگان مشهور پاپ ایران در سال ۱۳۶۲ در بوخوم دیده به جهان گشود. بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی‌تر موسیقی شرقی را دنبال کرد. بابک جهانبخش خوش تیپ هفته ۱۸ از نگاه تحریریه چی بپوشم خواهد بود، در ادامه به بررسی استایل جهانبخش خواهیم پرداخت.

 

 

 


 

 

بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد؛ و سپس به دنبال مدرک صدا گذاری موسیقی رفت و اولین کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود. او دوره‌های آموزشی جدید را طی کرد و در سال ۱۳۷۶ و در سن ۱۴ سالگی، مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن زمان با تأیید محمدعلی معلم همراه بود دریافت کرد و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود.

 

 

 

اصول لباس پوشیدن بابک جهانبخش

 


 

 

شاید باید تیپ این هنرمند خوب کشورمان را به دو بخش تقسیم کنیم. لباس کنسرت و غیر کنسرت! بابک جهانبخش یکی از پرکار‌ترین خوانندگان پاپ در کشور است که هر سال تعداد زیادی تور موسیقی به نقاط مختلف کشور و گهگاهی هم به سایر نقاط جهان دارد. تیپ بابک اصولا کلاسیک است و علاقه او با پدر شدن و افزایش سن بیشتر به سمت کت و شلوار، و یا جلیقه با شلوار پارچه‌ای رفته است.

 

 

 

رنگ مشکی:

 


 

 

این رنگ بدون شک یکی از کاربردی‌ترین رنگ‌ها میان هنرمندان است. مشکی به طرز معجزه آسایی به اندام مختلف می‌آید و به همین دلیل مورد توجه استایلیست‌های هنرمندان است.

 

 

رنگ آبی:

 


 

 

دومین و مهم‌ترین رنگی که بابک جهانبخش از آن به خوبی استفاده می‌کند آبی است. رنگ آبی، احساس آرامش را به ذهن می‌آورد و معمولاً نشانگر صلح، امنیت و نظم است.

 

 

 

اکسسوری

 


 

 

بابک جهانبخش خیلی اهل استفاده از اکسسوری نیست و جز عینک آفتابی کمتر اکسسوری را می‌بینیم که وی استفاده کند. هر چند گهگاهی از پوشت و دستبند هم استفاده می‌کند.

 

 

مدل مو و آرایش صورت

 


 

مدل ریش و موهای بابک جهانبخش طی این سال‌ها چندان تغییر نکرده است. ته ریشی که این روزها کمی بلندتر شده و موهایی که به یک سمت شانه شده‌اند. این مدل مو تناسب مناسبی با فرم مربعی صورت بابک دارد.

 

 


 


 


 

 

 

منبع : chibepoosham.com