matlabak.ir

ازدواج شما در خطر است  | زوج های خوشبخت چه کار می کنند؟
ازدواج یکی از بزرگترین مراحل زندگی برای هر دختر و پسری است. در این مقاله به بررسی نکاتی که ازدواج شما را به خطر می اندازد خواهیم پرداخت.
رازهای زوجین | شناخت صفات مردانه در زنان و صفات زنان در مردان !!
در این مقاله به بررسی شناخت صفات زنانه مردان و شناخت مردانه زنان و رازهایی مهمی که باید همه ی زوجین بدانند را خواهیم پرداخت.
ویژگی‌های افراد پرفکشنیسم ( تمام خواهی ) در روان شناسی !!
در این مقاله به بررسی ویژگی‌های افراد پرفکشنیسم ( کامل گرایی یا کمال گرایی افراطی ) و مشکلات این گونه افراد می پردازیم. با ما همراه باشید.
پورنوگرافی به مغز آسیب می زند / عوارض پورنوگرافی !!
دانشمندان آلمانی به تازگی دریافته اند که تماشای پورنوگرافی آسیب وحشتناکی به مغز انسان می زند . در این مقاله به بررسی تاثیر پورنوگرافی به مغز انسان و عوارض پورنوگرافی می پردازیم. با ما همراه باشید.
ویژگی های زنان که محبت بی تناسب دارند !!
در این مقاله محبت ناسالم ، ویژگی های افرادی که محبت بی تناسب دارند و ارزش های غلط فرهنگی که این رفتار را تایید می کند ، و سرنخ بسیاری از این رفتار ها و مشکلات در زنان را مورد بررسی قرار دادیم .
حل دعوای های زناشویی / سبک های دعوای زناشویی !!
برای آرام کردن همسر عصبانی بعد از پایان مشاجره چند راهکار وجود دارد که به کاربردن آنها ثمربخش است. در این مقاله به بررسی دعوای زناشویی و سبک های دعوای زناشویی پرداخته ایم.
چگونه در ارتباط با همسرمان بیشتر، لذت ببریم؟ | کسب لذت بیشتر با همسر !!
داشتن رابطه جنسی خوب و لذت بیشتر با همسر زمینه ی داشتن یک زندگی ایده آل را فراهم می کند. اما چگونه در ارتباط با همسرمان بیشتر، لذت ببریم؟ برای داشتن یک رابطه ی جنسی خوب باید اصولی را رعایت کنیم .
اختلافات خانوادگی تان را به حداقل برسانید !!
بیاید با خواندن این مقاله اختلافات مهم خانوادگی یتان که زندگی شما را تهدید می کند و در نهایت منجر به طلاق می شود را درمان کنیم. اگر اختلافات به درستي حل نشود می تواند زندگی زناشويی را دچار بحران های جدی کند.
اگر این نشانه ها را داشتید بدانید زمان ازدواجتان فرا رسیده است !!!!
آیا شما هم جزو افرادی هستید که فکر می کنند وقت ازدواج شان فرا رسیده اما هنوز هم شک دارند؟ این احساس طبیعی است! در واقع تنها شما نیستید که همچین حسی دارید، عوامل مختلفی وجود دارند
نامزدی های که به طلاق می انجامد ( دکتر شیری )  !!
دکتر شیری : سالها مشاوره و بررسی میل های مردم به این نتیجه رسیده ام که یکسری روابط و نامزدی ها هرگز به ازدواج ختم نمی شوند که در زیر برای شما خوانندگان محترم این سایت فراهم کرده ایم با ما همراه باشید.
آخرین ویدیوها
حاشیه ها