matlabak.ir

طرز تهیه املت فریتا و املت پوره میوه مخصوص کودکان !!
مادران عزیز طرز تهیه این املت کودک بسیار ساده و طعم آن بسیار عالی است. با ما همراه باشید.
خواص بادام زمینی در دوران بارداری | مضرات خوردن بادام زمینی در بارداری !!
در این مقاله خواص بادام زمینی در دوران بارداری و همچنین مضرات خوردن بادام زمینی را به طور کامل برایتان خواهیم گفت. با مطلبک همراه باشید.
علت بدغذایی کودکان | معجونی برای کودکان بدغذا !!
آیا کودک شما بدغذا است ؟ . در ابتدا باید علت بدغذایی یا کم خوراکی کودک خود را بفهمیم. در این مقاله راه کارهایی را به شما توصیه می کنیم تا عادات تغذیه ای فرزندتان را بهبود ببخشید.
غذاهای توصیه شده در دوران بارداری !!
بهترین تغذیه در دوران بارداری چیست؟ در دوران بارداری چه بخوریم ؟ چه نوع مواد غذایی بیشتر مصرف کنیم؟ در این مقاله سعی می کنیم تعدادی از اصول تغذیه درست در دوران بارداری را برای شما شرح دهیم.
همه چیز درباره نزدیکی در دوران بارداری !!
آیا مقاربت در بارداری و دخول در دوران حاملگی به جنین صدمه میزند یا نه؟ پوزیشن های مناسب برای مقاربت جنسی در دوران بارداری کدامند ؟ در این بحث به بررسی موضوع آمیزش و نزدیکی در دوران بارداری خواهیم پرداخت.
تغذیه در دوران بارداری از نظر طب سنتی / نکات ضروری دوران بارداری !!
امروزه اهمیت تغذیه دوران بارداری بر کسی پوشیده نیست. درست خوردن در دوران بارداری اهمیت زیادی دارد.زیرا رشد و تکامل جنین شما وابسته به تغذیه شما در دوران بارداری است. اما سوال اینجاست بهترین تغذیه در دوران بارداری چیست؟در دوران بارداری چه بخوریم ؟چه نوع مواد غذایی بیشتر مصرف کنیم؟
سقط جنین با گیاهان دارویی / روش های سقط جنین در خانه !!
سقط جنین به نافرجام بودن بارداری قبل از هفته بیستم گفته می‌شود. در این مطلب به بررسی گیاهانی که باعث سقط جنین در دوران بارداری می شوند پرداخته می شود.
داروهای بسیار خطرناک در دوران بارداری !!
محققان علوم پزشکی می گویند بسياري از زنان باردار داروهايي استفاده مي کنند که نقايص جنيني به دنبال دارند. برخي داروها ، ممکن است سبب سقط جنين شوند و برخي داروها نيز در صورت مصرف در دوران بارداري ،‌ نقايص مادرزادي براي جنين در پي خواهند داشت.
یک غذای انگشتی برای کودکان 9 تا 12 ماه ( مخصوص کودکان بدغذا )
این غذای خوشمزه یک غذا مفید و مغذی است که کودک بدغذای‌ تان از خوردنش لذت می برد.
غذای کمکی کودک شش ماهه تا یک سالگی + طرز تهیه !!
کودک 6 ماهه صرف‌نظر از شیر مادر باید غذای کمکی نیز بخورد، چون در حال رشد و نمو است و شیر مادر به تنهایی نمی‌تواند تمام نیاز‌های بدن او را تامین کند.
حاشیه ها