matlabak.ir

آیا رابطه جنسی باعث طولانی کردن عمر می شود ؟
مطالعات متعدد نشان داده اند که داشتن رابطه جنسی بخش اصلی از زندگی سالم است و با فوایدی که دارد در مجموع باعث افزایش طول عمر می‌شود.
رازی در به ارگاسم رسیدن خانم ها !!
بررسی ارگاسم نشدن خانم ها هنگام رابطه جنسی به نقل از دكتر جان گری. با مطلبک همراه باشید.
فواید رابطه جنسی / رابطه جنسی و این همه مزایای باورنکردنی !!
آیا از فواید رابطه جنسی و برقراری روابط زناشویی با همسرتان خبر دارید ؟ آیا می دانید رابطه جنسی سالم چه آثار مثبتی بر سلامتی جسمی و روحی زوجین دارد ؟ تعداد دفعات رابطه جنسی چقدر است ؟ با مطلبک همراه باشید.
انتقاد جنسی | سوال هایی که یک خانم از همسرش باید بپرسد !!
چگونه در رابطه جنسی از همسرمان انتقاد کنیم ؟ بهترین راه برای بیان انتقاد جنسی چیست و چگونه آن را مطرح کنیم ؟ بهترین راه برای حل این مسئله ، در میان گذاشتن مشکل با همسرتان است. اما این که چگونه این انتقاد را بیان کنید بسیار مهم است. با مطلبک همراه باشید.
دلایل علمی که چرا صبح بهترین زمان رابطه جنسی است ؟
رابطه جنسی در اول صبح لذت بخش تر و از نظر علمی نیز بهتر است. اما به راستی دلیل آن چیست؟ اگر می خواهید رابطه مطلوب و لذت بخش تری داشته باشید. این مطلب را بخوانید.
اشتباهات بزرگ مردانه در زندگی زناشویی !!
در این قسمت چند اشتباه بزرگ مردان که ممکن است باعث خراب شدن رابطه آنها با همسرشان می گردد و تبدیل به بحران خانوادگی می گردد .
همه چیز درباره دیسپارونیا !!
هنگامی که زن یا مرد (غالبا زنان) از رابطه جنسی لذت نبرند و انجام این عمل برای آن‌ها دردناک باشد، به اختلال جنسی دیسپارونیا یا مقاربت دردناک دچار هستند.
تاثیر ورزش کردن باعث بهبودی زندگی جنسی میشود؟
اختلالات نعوظ در مردان مشکلی است که برای هر مردی در طول زندگی به وجود می آید و باید اختلال نعوظ درمان شود.با ما همراه باشید.
چه مواردی باعث کاهش میل جنسی زنان می شود ؟
کاهش میل جنسی ، علل کاهش میل جنسی در زنان دلایل کم شدن میل جنسی در زنان میل جنسی چیست ؟
تاثیر خود ارضایی بر رابطه زناشویی !!
در این مقاله مطلبی در مورد تاثیر خودارضایی بر رابطه زناشویی ارائه شده است. با ما همراه باشید.
حاشیه ها