matlabak.ir

مثلث برمودای ایران کجاست ؟
کویر ریگ جن را یکی از اسرار آمیز ترین نقاط کشورمان می نامند و به همین خاطر، برخی ها به آن نام مثلث برمودای ایران داده اند.
‍ قاب دبی، جدیدترین جاذبه توریستی دبی !!
دبی یکی از شهرهای مهم امارات متحده عربی است. دبی یکی از هفت امارت امیر نشین امارات متحده عربی است. جدیدترین جاذبه گردشگری دبی موسوم به “برج قاب دبی” طبق برنامه زمان بندی شده، این ماه (نوامبر 2017) افتتاح شد.
این مجتمع مسکونی با طراهی فوق العاده مبتکرانه در تایلند بنا شده است . از نکات جالب در مورد این ساختمان این است که کلیه درب های ورودی و خروجی ساختمان تنها با اثر انگشت ساکنان باز و بسته میشوند ! کارشناسان گفته اند این ساختمان به دلیل نوع طرحی که دارد از ظریب امنیتی بالایی برخوردار است.
صبحانه در این هتل به همراه پیشخدمت سفره، سرو خواهد شد،قیمت اقامت در برج العرب چند است ؟
وقتی ذخیره سدها بیش از حد شود ،باز کردن دریچه اضطراری سد ،چگونه از پر شدن و شکستن سد جلوگیری می شود ؟
در کوه های خاوه جنوبی شهرستان دلفان یک مار دو سر یافت شد.
استادیوم فوتبال در دهکده ماهیگیری کوچک هنینگسوار روی جزیره کوچکی در نروژ قرار دارد و به سختی می توان آن را یک استادیوم نامید. این استادیوم هیچ پایه ای ندارد تنها دو متر آسفالت دور میدان ریخته شده و برای فوتبال آماتور استفاده می شود. اما محل قرارگیری آن بسیار باشکوه است.
موزه زنبورهای عسل در اسپانیا فرصت منحصربفردی برای بازدیدکنندگان فراهم می کنند تا در امنیت کامل این حشرات سختکوش را در حال فعالیت تماشا کنند.
این جزیره نام غیر اصلی اش را به خاطر جمعیت خوک های وحشی که در آن زندگی می کنند گرفته است. ساحل "خوکی" جزیره ای خالی از سکنه است که در کشور "باهاما" قرار دارد و فقط توریست ها به آن رفت آمد دارند...
تحقیقات جدید نشان می‌دهد، هنگامی که این جانداران عجیب از اکسیژن محروم می‌مانند، سوخت و ساز بدن آنها رفتاری شبیه به یک گیاه در پیش می‌گیرد. بر خلاف همه پستانداران دیگر ...
۱۲۳
آخرین ویدیوها
حاشیه ها