matlabak.ir

پخت کیک خانگی که نیاز به فر ندارد / کیک زبرا خیلی خوشمزه
برای تزئین این کیک می توانید از تکه های میوه و خامه استفاده کنید. اگر در حال رژیم هستید. از خامه استفاده نکنید. همان تکه های توت فرنگی یا هر میوه ی دلبخواهی کفایت می کند.
دسر شب یلدا / دستور تهیه کیک پسته به شکل هندوانه / دسر خوشمزه
این دسرهم ظاهر زیبایی دارد و هم خیلی خوشمزه است . درست کردن آن کار زیاد سختی نیست برای یادگیری در ادامه مطلب با ما همراه باشید...
طرز تهیه چیز کیک شکلاتی بدون فر / کیک خوشمزه
در این مطلب قصد داریم روش تهیه یک چیز کیک خوشمزه شکلاتی را به شما آموزش دهیم.
شیرینی با هویج ، مخصوص شب یلدا
این شیرینی با وش پخت خیلی ساده ای که دارد بسیار مناسب شب یلدا است درست کنید و در کنار اعضای خانواده تان لذت ببرید.
کیک پسته و انار، ویژه شب یلدا / کیک مخصوص شب یلدا
انار و پسته دو نمونه از خوراکی های خوشمزه و نمادین شب یلدا هستند. بنابراین کیکی که ترکیبی از انار و پسته باشد، می تواند گزینه ی مناسبی برای مهمانی های شب یلدا باشد.
آموزش پخت شیرینی آجیلی مخصوص شب یلدا
شیرینی آجیلی یک شیرینی خوشمزه و مناسب شب یلدا است. شیرینی آجیلی بخاطر مغزهای آجیلی فوق العاده مغذی است . با این شیرینی می توانید یلدایتان را زیباتر جشن بگیرید و شب یلدای فراموش نشدنی برای اعضای خانواده بسازید.
شیرینی مخصوص شب یلدا / شیرینی ماندل بولار یک شیرینی سوئیسی
با سلام به دوستان برای شب یلدایتان نگرانی نداشته باشید.چون در این مطلب یک شیرینی مخصوص که بسیار آسان است را برای شما آموزش می دهیم . این شیرینی یکی از انواع شیرینی های سوئیس است و می تواند یک دسر خوشمزه و شیک برای شب یلدایتان باشد.
کاپ کیک هندوانه ویژه شب یلدا
بانوی هنرنمای سایت مطلبک در این پست طرز تهیه کاپ کیک هندوانه برای شب یلدا را به شما همراهان عزیز آموزش می دهد.برای یادگیری در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
شیرینی مخصوص شب یلدا / شوکو انار
وقتی صحبت از شب یلدا می شود ذهن ما به سمت انار دونه شده و هندوانه می رود.در این مطلب سرآشپز معروف مطلبک برای شما عزیزان طرز تهیه شوکوی انار را آموزش می دهد ، برای یادگیری با ما همراه باشید.
شیرینی شب یلدا /مسقطی انار
برای یادگیری انواع شیرینی ها و تزئین خوراکی های شب یلدا با ما همراه باشید.
آخرین ویدیوها
حاشیه ها