matlabak.ir

شیرینی مخصوص شب یلدا / شیرینی ماندل بولار یک شیرینی سوئیسی
با سلام به دوستان برای شب یلدایتان نگرانی نداشته باشید.چون در این مطلب یک شیرینی مخصوص که بسیار آسان است را برای شما آموزش می دهیم . این شیرینی یکی از انواع شیرینی های سوئیس است و می تواند یک دسر خوشمزه و شیک برای شب یلدایتان باشد.
کاپ کیک هندوانه ویژه شب یلدا
بانوی هنرنمای سایت مطلبک در این پست طرز تهیه کاپ کیک هندوانه برای شب یلدا را به شما همراهان عزیز آموزش می دهد.برای یادگیری در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
شیرینی مخصوص شب یلدا / شوکو انار
وقتی صحبت از شب یلدا می شود ذهن ما به سمت انار دونه شده و هندوانه می رود.در این مطلب سرآشپز معروف مطلبک برای شما عزیزان طرز تهیه شوکوی انار را آموزش می دهد ، برای یادگیری با ما همراه باشید.
شیرینی شب یلدا /مسقطی انار
برای یادگیری انواع شیرینی ها و تزئین خوراکی های شب یلدا با ما همراه باشید.
دستور تهیه انواع شیرینی های خانگی و عید را در این قسمت از مطلبک دنبال کنید.
کدوتنبل خطر ابتلا به سرطان را کاهش می‌دهد. تخمه‌ی کدو برای پروستات.
با استفاده از نوک یک چاقو میوه های وانیل را بتراشید و دانه ها را در کاسه بریزید. با استفاده از یک همزن سیمی آنها را بزنید تا خوب هم بخورند و کنار بگذارید.
اکنون همزن برقی تان را تمیز کنید و سفیده های تخم مرغ که از زرده جدا کرده اید را در یک کاسه هم بزنید.تا شکل نرم و لطیفی به خود بگیرید. و به مخلوط ماست بیافزائید.
بیسکوئیت را خرد کنید و درون لیوان بریزید، یک لایه کارامل روی آن ها ریخته و سپس شکلات ذوب شده را اضافه کنید.
سپس لبه بالایی صدف را آرام روی لبه پایینی بگذارید و همه را سورپرایز کنید.برای روی صدف از مروایدهای خوراکی درشت تزئین کنید.
حاشیه ها