matlabak.ir

کتلت قارچ  یک فینگر فود یا پیش غذای خوشمزه برای شام
کتلت قارچ یک غذای خیلی سریع است که سه سوته آماده می شود . حتما وقتهایی که حوصله غذا درست کردن ندارید. کتلت قارچ را انتخاب کنید...
غذای پیک نیکی با سیب زمینی / اگر اهل مسافرت هستید حتما این غذا را درست کنید
این غذا خیلی خوشمزه و شیک است . غذای پیک نیکی که از سیب زمینی و ژامبون و سبزیجات معطر تهیه می شود . یکبارم شده این غذا را درست کرده و میل نمائید...
طرز تهیه اسموکی برگر/ پیش غذای خوشمزه / غذا با گوشت
اسموکی برگر خیلی ساده است و با مقداری گوشت چرخکرده به راحتی می توانید در منزل تهیه کنید.برای یادگیری با ما همراه باشید...
طرز تهیه کباب تند آسیابی برای کودکان / غذای انگشتی ، فینگر فود مناسب کودکان
این غذا یکی از پیش غذا های فینگر فودی است که بسیار مقوی می باشد و شما می توانید آن را با موادی که در مطلب زیر آورده ایم درست کنید .
طرز تهیه ساندویچ میگو / پیش غذا ، شام خوشمزه
ساندویچ میگو بسیار خوشمزه و عالی است بخاطر کاهو و کرفس موجود در این ساندویچ طعم بسیار دلچسبی به خود گرفته است . می توانید به عنوان شام و یا میان وعده سرو کنید.
دسر مخصوص شب یلدا ، پیتزای هندوانه / غذای شب یلدا
پیتزای هندوانه فوق العاده عجیب و خوشمزه است به این صورت که به جای خمیر پیتزا از برش دایره هندوانه استفاده کرده و بجای پنیر این پیتزا از خربزه یا موز استفاده می کنیم .
یک غذای خوشمزه با مرغ / ساندویچ فاهیتای مرغ
مرغ منبع بسیار خوب پروتیین است و 120 گرم آن حدود 70 درصد نیاز پروتیین بدن را فراهم می کند. افرادی که می خواهند مقدار چربی غذای خود را کاهش دهند، می توانند از گوشت مرغ استفاده کنند.
تاکو به ساندویچ‌های مکزیکی گفته می‌شود که معمولاً از پیجیدن مواد مختلف در نان ترتیلای ذزت یا گندم تهیه می‌شوند. طرز تهیه تاکو ماهی با نان هم قبلاً شرح داده شده است. تاکوی ماهی لقمه‌ای اما از پیچیدن ماهی در برگ کاهو حاصل می‌شود.
حال پیروگی‌ها را ۴ دقیقه آبپز کنید تا در آب معلق شوند. سپس در تابه محتوی کمی کره دو طرف آنها را سرخ کنید تا قهوه‌ای رنگ شود (هر طرف حدود ۳ دقیقه). پیروگی گوشت را با ماست سرو کنید.
کدو سبز خواص زیادی دارد . راویولی کدو سبز یک ناهار سبک و سالم دقیقا همان چیزی است که در یک ظهر گرم تابستانی به آن احتیاج دارید
آخرین ویدیوها
حاشیه ها