matlabak.ir

یک غذای خوشمزه با مرغ / ساندویچ فاهیتای مرغ
مرغ منبع بسیار خوب پروتیین است و 120 گرم آن حدود 70 درصد نیاز پروتیین بدن را فراهم می کند. افرادی که می خواهند مقدار چربی غذای خود را کاهش دهند، می توانند از گوشت مرغ استفاده کنند.
تاکو به ساندویچ‌های مکزیکی گفته می‌شود که معمولاً از پیجیدن مواد مختلف در نان ترتیلای ذزت یا گندم تهیه می‌شوند. طرز تهیه تاکو ماهی با نان هم قبلاً شرح داده شده است. تاکوی ماهی لقمه‌ای اما از پیچیدن ماهی در برگ کاهو حاصل می‌شود.
حال پیروگی‌ها را ۴ دقیقه آبپز کنید تا در آب معلق شوند. سپس در تابه محتوی کمی کره دو طرف آنها را سرخ کنید تا قهوه‌ای رنگ شود (هر طرف حدود ۳ دقیقه). پیروگی گوشت را با ماست سرو کنید.
کدو سبز خواص زیادی دارد . راویولی کدو سبز یک ناهار سبک و سالم دقیقا همان چیزی است که در یک ظهر گرم تابستانی به آن احتیاج دارید
تهیه پنکیک اسپاگتی به هیچ وسیله خاصی نیاز ندارد. به جای فلفل سبز می‌توانید از فلفل زرد یا قرمز هم استفاده کنید. به جای ماکارونی رشته‌ای از پاستاهای فرمی هم می‌توانید استفاده کنید.
اگر سیب‌زمینی سرخ شده هم داشتید به آن اضافه کنید و تفت دهید. اگر کمی جعفری یا ریحان هم به آن اضافه کنید غذای بسیار خوشمزه‌ای خواهید داشت
انواع کیک ها و شکلات ....انواع غذاها و چاشنی های مخصوص را در قسمت آشپزی مطلبک دنبال کنید .
آنها را از فر خارج کرده و مقداری از سبزیجات را داخل بشقاب‌ها بریزید . سوسیس‌ها را به صورت اریب برش زده و آنها را روی سبزیجات قرار دهید و داغ سرو کنید .
در این برنامه طرز تهیه ژامبون گوشت را به شما آموزش می دهیم برای تهیه این غذا نکاتی را باید رعایت کنید اول اینکه سویا را از قبل بخیسانید .و به دلیل عصاره مرغ از نمک کمتری استفاده کنید.
دستور پخت تمام فست فودهای ایرانی و خارجی...غذاهای رژیمی ، کودک ، پلوها و چلوها را در آشپزی مطلبک دنبال کنید.
حاشیه ها