matlabak.ir

شام ویژه ی شب یلدا /کلم پلو شیرازی برای شب یلدا
کلم پلو شیرازی یکی از غذاهایی با ارزش غذایی بالاست که بسیار مناسب شب یلدا است. این غذا آسان و با مواد خیلی ساده پخت می شود . در ادامه مطلب طرز تهیه کلم پلو را برای شما آموزش می دهیم ، امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.
پیشنهاد شام شب یلدا / خورش انار بادمجان
ویژه ترین غذای مخصوص شب یلدا را در این مطلب یاد بگیرید. شام شب یلدا یکی از مهم ترین بخش هایی است که باید روی ان برنامه ریزی شود. خاص ترین غذاها ، دسر ها ، تزئینات میوه و شیرینی شب یلدا را در قسمت آشپزی مجله اینترنتی بیاموزید.
زعفران را با برنج مخلوط کنید. اکنون می‌توانید برنج را در ظرف‌ها ریخته و روی آن گوشت، پیازداغ، کشمش سرخ شده بریزید.
خوراک ماهیچه یکی از غذاهای مجلسی است بیشتر در مهمانی های شیک پخت می شود. درست کردن آن بر خلاف نظر بسیار ساده است.ما به شما ماهیچه مجلسی را پیشنهاد می کنیم.برای یادگیری در آشپزخانه مطلبک با ما همراه باشید.
انواع غذاهای دریایی و غذاهای مخصوص گیاهخواران را در قسمت آشپزی مجله اینترنتی مطلبک دنبال کنید.
گوشت و آب قلم و بقیه روغن را اضافه کرده، هم بزنید تا آش کاملا جا بیفتد. در آخر میتوانید آن را با نعنا داغ تزئین کنید.
برای اینکه زرشک تان طعم خوبی به خود بگیرد بعد از تفت در روغن 2 الی 3 قاشق غذاخوری شکر به آن بیفزائید و هم بزنید. تا مقداری آب آن رنگ بگیرد و. سپس همراه پلو سرو کنید.
پیشنهاد امروز سرآشپز قومه سبزی با عطر و بوی خوشمزه است. با ما همراه باشید تا در آشپزخانه مطلبک به راحتی این غذای خوشمزه را بیاموزید
سپس در شیشه ریخته و برای مصارف بعدی نگهداری نمایید . خمیر سیر زنجبیل را 2 – 3 هفته میتوانید در یخچال نگهداری کنید . این خمیر طعمی بسیارخوشمره به انواع سس ها و پاستاها میدهید
حاشیه ها