matlabak.ir

غذا و دسر برای شب یلدا / 1396
شب یلدا یکی از طولانی ترین شب های سال است که منوی مخصوص به خود را دارد. برای آشنایی با منوی این شب در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
انواع غذاهای محلی و سنتی ...غذاهای ایرانی و ملل...غذاهای بیماران غذاهای چرب و چیلی....
سیرها را بکوبید یا رنده کنید سپس در روغن سرخ کنید ، سیب زمینی کوبیده را به سیرهایی که سرخ کرده اید بیفزائید و چند دقیقه تفت دهید.
بعد از پخت سیب زمینی سر گنجشکی خوشمزه را در ظرف مورد علاقه ریخته و با نان تازه وسبزی خوردن یا پیازچه نوش جان کنید.
آموزش انواع غذاهای محلی ...غذاهای نذری . لیست تمام دسرها و پیش غذاهای محبوب. سفره آرایی و تزئینات و میوه آرایی را در این قسمت از مطلبک دنبال کنید.
سیب زمینی و لپه کوبیده شده را با آب گوشت صاف شده ، پودر لیمو عمانی ، مقداری نمک و زعفران اضافه کنید و روی حرارت قرار دهید ، هم بزنید تا آب غذا کم شده و قیمه غلیظ شود سپس سرو کنید.
آموزش انواع غذاهای محلی و فرنگی....انواع پلوها و چلوها ...غذاهای چرب و چیلی...و از همه مهم تر غذای مبتلایان به هر نوع بیماری را در این قسمت از آشپزی مطلبک دنبال کنید.
انواع غذاهای ایرانی و فرنگی...انواع دسرهای خوشمزه.... و سفره آرایی و تزئینات میوه را در این قسمت از آشپزی مطلبک دنبال کنید.
انواع دسرها و بستنی های سنتی و مجلسی....ترشی های خانگی و خواص سبزیجات را در این قسمت از مطلبک دنبال کنید.
پس از اینکه آش کاملاً جا افتاد و لعابدار شد، آن را در ظرف مورد نظر ریخته و روی آن را با نعناع داغ و پیاز داغ تزئین کنید و با لیمو ترش تازه سرو کنید.
حاشیه ها