matlabak.ir

زیباترین کیک تولد دخترانه + نکات جالب کیک
جالب ترین کیکها با تزئین شیک را در این مطلب ببینید. نکات مهمی که باید در انتخاب کیک رعایت کنید را در این قسمت یاد بگیرید ...
شب یلدای امسالتان را با این سفره ها تزئین کنید.
شب یلدا بلندترین شب سال یکی از شب های مهم برای ما ایرانیان است و طبق سنت دیرینه مان این شب را جشن گرفته و همگی دور سفره شب یلدا جمع می شویم. با ما همراه شوید و برای تزیین سفره شب یلدای امسال تان از ایده های زیر کمک بگیرید.
مدلهای جدید و آسان تزئین هندوانه برای شب یلدا
برای تزئین هندوانه شب یلدا به ساده ترین روش ، با برش یا بدون برش ایده های زیر عالی هستند ، با دیدن این تصاویر زیبا از تزئین هندوانه می توانید به راحتی در زیبایی سفره یلدایتان هنرنمایی کنید.
میوه آرایی شب یلدا / تزئین سفره شب یلدا
دنبال ایده می گردید تا شب یلدا را جشن بگیرید ؟ برای یادگیری جدیدترین و مدرن ترین تزئینات و میوه آرایی مجالس با بانوی هنرنمای مطلبک همراه باشید.
تزئین تنقلات شب یلدا / تزئین پشمک برای شب یلدا
شب یلدا یعنی همان بلندترین شب سال که طبق سنت دیرینه ما ایرانیان دور سفره جمع میشویم و با میوه ها و خوراکی های تزئین شده این شب گرامی را جشن میگیریم. با سرآشپز معروف مطلبک همراه باشید و از ایده های زیر کمک بگیرید.
تزئین شب یلدا 1396
با منوی مخصوص شب یلدا و تزئین خوراکی های این شب در سایت مطلبک همراه باشید.
با معرکه ترین طعم سوپ زمستانی آشنا شوید / تزئین سوپ شب یلدا با شیر و خامه
این غذا یکی از پر طرفدارترین غذاهای معروف ایران است. روش طبخ آن کار سختی نیست با کمی حوصله می توانید این سوپ مقوی را در فصل زمستان تهیه کنید.
برای تهیه این آش با این اسم بسیار جالب اول نخود و لوبیا را از 12 ساعت قبل بخیسانید . سپس با مقداری آب و نمک روی حرارت قرار دهید تا نیم پز شود. بعد عدس را اضافه کنید. بعد از اینکه حبوبات کامل پخت سبزی آش را اضافه نمایید.
الان شاید در خانه خود با اصول چیدن میز شام آشنایی زیادی نداشته باشید و از جایگاه قاشق و چنگال ، تعداد آنها ، نحوه چیدمان بشقاب ها و اصول پایه چیدمان و پذیرایی اطلاعی ندارید حتما این مطلب را بخوانید.
نکته ای که در این تزئین وجود دارد این است که اگر برش های خیار کمی کلفت یا به حد کافی نازک نباشد در رول کردن برش ها با مشکل برخورد خواهید کرد. پس تا جایی که می توانید برش ها را با دست یا دستگاه نازک برش بزنید.
آخرین ویدیوها
حاشیه ها