matlabak.ir

طرز تهیه سوپ پاستا و مرغ مخصوص سرماخوردگی کودکان !!
اگر کودک خردسال شما دچار علائم ابتلا به سرما خوردگی یا حتی آنفلوآنزا شده است بدون هیچ تاخیری او را به نزد پزشک ببرید اما در کنار درمان های دارویی می توانید از این سوپ برای درمان سرماخوردگی کوک بهره ببرید.
ب خیلی از شماها از اینکه فرزندتان بد غذا هست و ایراد می گیرد اذیت می شوید .و مجبورید با بشقاب غذا دنبال فرزندتان بروید و لقمه ی غذا را به خورد بچه دهید. نه عزیزان این کار اشتباه است.
این غذای سنتی ایتالیا است که شما می توانید با چند حقه ی تزئینی بسیار جالب و خنده آوراشتهای کودکان تان را باز کنید . این غذا بسیار ساده است و بلافاصله می تواند اشتیاق کودک تان را برانگیزد.
غذاهای مقوی برای کودکانتان...غذا برای دانش آموزان مدرسه ای و غیره ....را در سایت مطلبک ببینید.
ابتدا آب گرم، روغن مایع و عسل را با همزن برقی خوب بزنید تا مواد با هم مخلوط شوند. از مخلوط‌کن هم می‌توانید استفاده کنید، سپس آرد سفید را کم‌کم اضافه کرده و به هم زدن ادامه دهید.
تا زمانی که گوشت آب خودش را جمع کند.به همین ترتیب قارچ و سیر را اضافه کنید.حرارت را ملایم کنید و درب ماهی تابه را بگذارید تا بپزند.در آخر کار مقداری خامه اضافه کنید؛بگذارید تا جابیفتد...
انواع دسرهای خوشمزه.انواع غذاهای ایرانی .بهترین غذاهای چرب و چیلی . غذاهای رژیمی برای دوستان عزیز.
انواع صبحانه و نوشیدنی های خوشمزه مخصوص کودکان انواع میان وعده(پیش غذا) خوشمزه برای کودکان انواع دسرهای خوشمزه برای کودکان
انواع غذاهای خوشمزه برای کودک غذای مقوی برای کودکان و نوجوانان انواع ساندویچ ها و فست فودها برای کودکان
ابتدا مرغ چرخ شده و پیاز و بقیه مواد را با هم مخلوط کرده و خوب ورز دهید و سپس با دست به شکل های مختلف در بیاورید و در آرد سوخاری بغلتانید و سرخ کنید. نوش جان .
۱۲۳۴
آخرین ویدیوها
حاشیه ها