matlabak.ir

در این قسمت به مناسبت این عید بزرگ مسلمانان تصمیم گرفتیم سبزی پلو و ماهی را برای شما آموزش می دهیم ...
راهکارهای جالب برای جلوگیری از چاقی دوباره بعد از عید فطر...تغذیه مناسب و خوردن صبحانه ی سالم و میان وعده های مقوی برای بازگشت بدن به حالت قبل را در این قسمت بیاموزید.
عید فطر عید چیدن میوه های اجابت است ، خدایا به ما توفیق ده تا از کسانی باشیم که حاصل دسترنج یک ماه ی خود را در ماه رمضان ، از این به بعد هم بتوانیم حفظ کنیم
یکی از خوراکی های متمایز عراقی ها در روز عید فطر، نوعی شیرینی به نام "کلیجه" است که از ترکیب آرد، روغن، شکر مخلوط با خشکبار، کنجد و خرما پخته می شود. اعضای خانواده به صورت دسته جمعی این نوع شیرینی را می پزند.
غذای مخصوص عید فطر ...خوراکی هایی که ایرانیان در عید فطر می خورند را در سایت مطلبک ببینید.
غافل از اینکه کلی داروهای گیاهی که ما به طور طبیعی می توانیم در منزل آنها را تهیه کنیم و طی یک مدت زمان کوتاه وزن خود را به حدنساب برسانیم
امیدواریم نذرتون مقبول درگاه حق تعالی قرار بگیرد انشالله....در این قسمت مواد غذایی که مناسب سفره حضرت رقیه ( س ) است را ارائه می دهیم .برای یادگیری تزئین این سفره مقدس با ما همراه باشید.
پوست گوجه ها را بکنید و رنده کنید بعد کره را در قابلمه ای روی حرارت قرار دهید تا باز شود . مقداری آرد را اضافه کنید و تفت دهید تا بوی خامی آن گرفته شود وقتی رنگ آن تغییر کرد
در این قسمت سرآشپز ما تصمیم گرفته است غذاهای کشور همسایه ، ترکیه را به شما عزیزان آموزش دهد. زیرا ذائقه مردم ترکیه شبیه ما است. پس بیایید اینبار سفره افطار را متنوع کنیم .
ترکیب خرما با شکلات یکی از طعم های بسیار لذت بخش است که همه را شیفته ی خودش می کند، برای این منظور می توانید از کاغذ های شیرینی استفاده کنید و خرماهای شکلاتی خود را داخل آن ها قرار دهید و روی آن را با گل های سفید تزیین کنید.
۱۲۳
آخرین ویدیوها
حاشیه ها