matlabak.ir

اتفاقاتی که بعد از ظهور امام زمان روی می دهد
برای درک اتفاقاتی که بعد از ظهور امام زمان (عج ) روی می دهد ما را در ادامه مطلب همراهی کنید.
دوست داری امام زمان برایت دعا کند ؟
کسی که برای سلامتی و فرج امام زمان دعا کند چه توفیقی به او می رسد ...
نامه ی اول من به امام زمان ( عج )
ظهور امام زمان (عج )....شعر برای امام زمان عج...متن زیبا برای امام زمان عج.
شعری زیبا از مقام معظم رهبری برای امام زمان ( عج )
نشانه های ظهور امام زمان (عج)...شعر برای امام زمان عج... متن زیبا برای امام زمان عج...
به انتظار ظهورنباید نشست... باید ایستاد!!!.
به امید روزی از همین روزها كه همگی ما، خود را در برابر این مسئولیت بزرگ الهی ، مسئول بدانیم و لحظه ای از وظیفه خویش در راه دفاع از دین خدا غافل نشویم. و برای قیام به پاخیزیم.
با این ذکر انشالله و به یاری امام زمان ( عج ) هر گونه گرفتاری و مشقتی باشد از شما رفع گردد. برای آموختن هزاران دعا و اذکار الهی برای برآوردن حاجات و مهمات با ما همراه باشید.
عزیزان برادران و خواهران شیعه این به معنای تعیین زمان ظهور نبوده، اشاره به نزدیکی ظهور است ...ظهور بسیار تا بسیار نزدیک است و تعیین وقت نشده، انهم يرونه بعيدا و نراه قريبا...
اى خدا تو مرا به خودم بشناسان خدایا رسولت را به ما بشناسان وگرنه حجتت را نخواهیم شناخت ، خدایا تو حجتت را به ما بشناسان وگرنه از دین خود گمراه خواهیم شد بالاترین و برترین ذکر در این دنیا
خداوندا یاری کن در عشق امام زمان بسوزیم و بگرییم و ای خدا کوتاهیهای ما را نسبت به او ببخش و ما را یاری کن تا وظائفی که در قبال او داریم به بهترین وجه انجام دهیم.
بیائید همیشه دردهایمان را برای حضرت سوغات نبریم. اگر به اندازه سر سوزنی یا به اندازه همان کمترین زمانی که دنبال گمکرده ی خود میگردیم ، دنبال امام زمان می گشتیم . الان در روزگار دگری به سر میبردیم.
آخرین ویدیوها
حاشیه ها