matlabak.ir

4 ذکرآسمانی که ثواب بسیار دارند
ثواب بسیار زیادی برا چهار ذکر الهی نوشته شده در احادیث که علاوه بر این ثواب ها تاثیر فوق العاده ای نیز در زندگی ما دارند...
ذکر دعایی بسیار مجرب برای زیبایی و جذاب شدن چهره
ممکن است این سوال برای خیلی ها پیش بیاید که آیا دعا و اعمالی در اسلام است که زیبایی چهره و جذابیت صورت را تقویت کند ؟ باید گفت بله . اعمالی است که انجام آنها تأثیر شگفتی بر زیبایی و نورانی شدن صورت دارد.
ذکر عزیز شدن در نزد دیگران / دعای عجیب برای ایجاد محبت در دل معشوق
اگر دنبال عزیز و محترم شدن در نزد دیگران هستید و می خواهید در دل معشوق خود محبت ایجاد کنید این ذکرها را بخوانید که مجرب است.
امید بخش ترین آیه قرآن کریم کدام است ؟؟؟
کدام آیه از آیات قرآن کریم امید بخشترین است ؟ کتاب قرآن بهترین و برترین کتاب آسمانی است و تمام آیات آن در نهایت برتری هستند...
علت خودکشی چیست ؟چرا خودکشی گناه است ؟
“خودکشی” اغلب به علت یأس صورت می گیرد که علت آن اغلب به اختلال روانی نظیر افسردگی، اختلال دوقطبی، اسکیزوفرنی، شکست عشقی، اعتیاد به الکل، یا سوء مصرف دارو نسبت داده می شود.
چگونه بعد از مرگ عزیزان آرام شویم؟
بعد از مرگ عزیزان و فقدان همسر یا کودک باید به این فکر کنیم که عمر هر کسی یک روز به پایان خواهد رسید . انسان خواه نا خواه بعد از از دست دادن عزیزی افسرده و غمگین خواهد بود اما برای رهایی از این حالت چه باید کرد؟
4 تا از بهترین آیات قرآن کریم برای آرامش !!!!
پروردگار در قرآن برای از بین بردن مسائل فکری در زندگی اذکاری را برای بندگان قرار داده است که اگر به این اذکار دقت کافی و عقیده داشته باشیم و از ته دل آنها را بیان کنیم؛ بدون تردید در آرامش ذهن و زندگی ما اثرگذار است.
خطر وقوع زلزله را با این آیه برطرف کنید!!
پیامبر (ص) فرموده اند اگر شب هنگام خوابیدن ترس از وقوع زلزله و خراب شدن خانه دارید این آیه را قرائت کنید.
154 سوال از قرآن کریم برای مسابقات انگیزشی همراه با پاسخ
برای آشنایی با سوالات قشنگ و جالب از قرآن کریم اینجا را کلیک کنید.
آخرین ویدیوها
حاشیه ها